صالحات

درباره صالحات

بسم الله النّور

با توجه به روندی که صالحات تا کنون داشته است طبق آنچه که در معرفی وبلاگ ستون سمت چپ آمده است:

«مطالب مندرج در این وبلاگ نتیجه سال ها مطالعه و برآیند آموخته های بنده است که در جهت منویات امام خامنه ای آن ها را به اشتراک میگذارم. طبیعتا نظراتم نه نظری نهایی و جامع است و نه بدون اشکال. فقط فتح بابی است برای جور دیگر نگریستن به جنس «زن».»

در نتیجه اگر مشکلی در مطالب دیدید و یا این که مطلب به نظرتان دارای اشکال بود حتما مسئله را با نویسنده صالحات در میان بگذارید.

بازهم تأکید میکنم آن چه در این وبلاگ مطرح می شود را قطعی ندانید و فقط راجع به آن تفکر کنید و اشکالاتش را به بحث گذاشته و به بنده گوشزد کنید.

سعی بنده در اینجا این است که شما خواننده ی محترم و حقیر مصداق این آیه باشیم:

الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولٰئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَ أُولٰئِکَ هُمْ أُولُوا الْأَلْبَابِ‌ (18)

به سخن گوش فرامى‏ دهند و بهترین آن را پیروى مى‏ کنند ; اینانند که خدایشان راه نموده و اینانند همان خردمندان

از شما مخاطبان عزیز که لطف می کنید و مطالب گاه طولانی و سنگین اینجا را می خوانید بسیار متشکرم.

بسم الله الرحمن الرحیم
ان شاءالله در اینجا به عنوان
«کرسی آزاداندیشی مجازی زن و خانواده»
دیدگاه هایم را در باب موضوعات مختلف پیرامون زنان با تمرکز بر تعریف و تبیین جایگاه و نقش زن و خانواده در اسلام و قرآن خواهم نوشت.
مشی کلی این وبلاگ نگاه منصفانه و واقع بینانه در قضاوت بین آراء گوناگون و متنوع صادر شده از متفکران و نظریه پردازان شرقی و غربی است، لذا جهت گیری های فمینیستی و امثالهم در اینجا اعتباری ندارند.
مطالب مندرج در این وبلاگ نتیجه سال ها مطالعه و برآیند آموخته های بنده است که در جهت منویات امام خامنه ای آن ها را به اشتراک میگذارم. طبیعتا نظراتم نه نظری نهایی و جامع است و نه بدون اشکال. فقط فتح بابی است برای جور دیگر نگریستن به جنس «زن».
نظرات در این وبلاگ باز است و همه ی نظرات موافق و مخالف به شرط عدم توهین محترمند و فقط نظرات حاوی توهین حذف خواهند شد.

لازم به ذکر است هر گونه کپی برداری یا نشر مطالب وبلاگ «صالحات» منوط به اجازه نویسنده ی وبلاگ است.
پیوند ها
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان