صالحات

چگونگی فمینیسم (7)

۱۰ نظر

بسم الله النّور

پروژه مرکزی فمینیسم برای نیل به اهداف خود حیازدایی در عرصه عمومی (اجتماعی) و بسط آن به خانواده است. حیا محور قوام و دوام خانواده است و زدودن آن فروپاشی خانواده را به دنبال خواهد داشت.

بستر و مبنای عمل در تمامی امواج و جریان های فمینیسم زدودن غیرت مردان و حیای زنان بوده است.

...........

پ.ن 1:روندی که برای سیر چیستی، چرایی و چگونگی فمینیسم  و خصوصا حضور اجتماعی زنان با تقسیم بندی احکام پنج گانه واجب، مستحب، مکروه و حرام تعریف شد باید تغییر کند که ان شاء الله در آینده نکات تکمیلی را اضافه خواهم کرد.

پ.ن 2: به مطلب دستپخت مدرنیسم مبتنی بر دیدگاه دوستان در بخش نظرات باید چند بخش تکمیلی اضافه شود که ان شاء الله به زودی اضافه خواهد شد.

پ.ن 3: طاعات و عبادات قبول، مارا از دعای خیرتان فراموش نکنید.

۰ ۰

حیات طیبه

۴ نظر

بسم الله النّور

تجلی سکینت، مودّت و رحمت در خانواده اسلامی و بیست و دوسال حیات طیبه شهید ابوعیسی از شهدای مقاومت اسلامی لبنان را می توانید در روایتی کوتاه از سخنان خود شهید و همسر بزرگوارش ببنید.

بخشی از قسمت 15 مستند ملازمان حرم

دریافت
حجم: 5.26 مگابایت

۲ ۰
بسم الله الرحمن الرحیم
ان شاءالله در اینجا به عنوان
«کرسی آزاداندیشی مجازی زن و خانواده»
دیدگاه هایم را در باب موضوعات مختلف پیرامون زنان با تمرکز بر تعریف و تبیین جایگاه و نقش زن و خانواده در اسلام و قرآن خواهم نوشت.
مشی کلی این وبلاگ نگاه منصفانه و واقع بینانه در قضاوت بین آراء گوناگون و متنوع صادر شده از متفکران و نظریه پردازان شرقی و غربی است، لذا جهت گیری های فمینیستی و امثالهم در اینجا اعتباری ندارند.
مطالب مندرج در این وبلاگ نتیجه سال ها مطالعه و برآیند آموخته های بنده است که در جهت منویات امام خامنه ای آن ها را به اشتراک میگذارم. طبیعتا نظراتم نه نظری نهایی و جامع است و نه بدون اشکال. فقط فتح بابی است برای جور دیگر نگریستن به جنس «زن».
نظرات در این وبلاگ باز است و همه ی نظرات موافق و مخالف به شرط عدم توهین محترمند و فقط نظرات حاوی توهین حذف خواهند شد.

لازم به ذکر است هر گونه کپی برداری یا نشر مطالب وبلاگ «صالحات» منوط به اجازه نویسنده ی وبلاگ است.
پیوند ها
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان